לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות רוק

הסקורפיונז - הופעת הפרידה בישראל - Scorpions

ארכיון תאריך: 4 אוקטובר 2010

משך: שעתיים

לתשומת לבכם! הבמה באולם נמצאת בשערים 4,5,6,7. המקומות בשערים אלה ובשערים הסמוכים להם לא למכירה.

הלהקה שעשתה מהפכה ואף השאירה חותם בכמה להיטים, כמו Wind of Change, שנחשב לשיר הסמל של נפילת חומת ברלין, מגיעה להופעה אחרונה בהחלט בהיכל נוקיה ת"א.


לא הרבה להקות יכולות להשוויץ בקריירה כזו. היום, לאחר ההודעה הדרמטית על סיום דרכה של הלהקה, כבר אפשר לסכם. הסקורפיונז: 1965-2010. זו אפילו לא תקופה – זהו עידן שלם. משנות ה-60 הרעננות, דרך ה-70 המטורפות, ה-80 העליזות, ה-90 מלאות האנרגיה והתקווה, וכלה בעשור הראשון של שנות ה-2000 - המפוקח והפרגמטי... עיתוי בהחלט מוצלח לסיום של דרך מפוארת.

באוקטובר 2010 תהיה לישראלים הזדמנות אחרונה בהיסטוריה (וכשמדובר בסקורפיונז, היסטוריה – זו לא הגזמה) לשמוע את הבלדות האדירות של הלהקה – הקול החודר של קלאוס מיינה, המלודיות שהרטיטו לבבות בשנות ה-80 וה-90 ובישרו פירוק הגוש המזרחי, את נפילת חומת ברלין... בעצם, את כל מה שעיצב את העולם כפי שאנחנו מכירים אותו היום.

הריפים הדמוניים, הסולואים האינסופיים, הרוק הכבד על גבול הפופ הרומנטי – כל מה שכולנו אוהבים אצל ארוסמית' ומטליקה – כל מה שמסמל עבורנו, הדור שגדל בשנות ה-80 וה-90, את הנעורים ואת החופש – זאת ועוד בהופעה החד-פעמית של הסקורפיונז באיצטדיון יד אליהו, במסגרת סיבוב הופעות הפרידה של הלהקה.


 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter